Į pradžią
Į pradžią naujienos susitikimai galerija knygos nuorodos apie mus kontaktai
Ieškoti ieškoti  
Pradžia > knygos

Mūsų leidinius pigiausiai įsigysite Modernaus meno centro būstinėje - Literatų g. 8 Vilniuje, pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais nuo 12 - 17 val. Nelaukite ir užeikite! Taip pat kviečiame pirkti internetu knygas atsiųsime paštu Jums patogiu adresu. Kaip pateikti užsakymą? 

MMC leidybinę veiklą, išleistas bei planuojamas išleisti knygas aptaria MMC vykdančioji direktorė Danguolė Butkienė, 38-49 min. (LRT, 2013-04-29).


NAUJIENA: „13 menininkių, kurias dera žinoti“

2015-02-04

Kaina -
9 € / 31,07 Lt

Pavartykite knygą čia.

Skirta vaikams nuo 8 metų ir visiems vyresniems.

Šioje knygoje pristatomos 13 didžiųjų menininkių. Sužinosite, apie ką šios moterys svajojo ir kaip joms pavyko įkūnyti savo svajones.
plačiau...

NAUJIENA: Raminta Jurėnaitė „Arvydas Šaltenis. Tapyba“

2014-12-10

Kaina - 23 € / 79,41 Lt 


Pavartykite knygą čia.

Kviečiame įsigyti dailėtyrininkės Ramintos Jurėnaitės sudarytą albumą-monografiją „Arvydas Šaltenis. Tapyba“. Nepraleiskite progos pažinti vieno žymiausių šiuolaikinių Lietuvos dailininkų kūrybą bei asmenybę.
plačiau...

NAUJIENA: nuolaidos MMC knygyne!

2014-10-21


Nuolaidos taikomos, perkant šias knygų serijas:

13 DALYKŲ, KURIUOS DERA ŽINOTI – 23 € / 79,41 Lt

M.E.N.A.S + N.A.M.U.K.A.S + D.I.Z.A.I.N.A.S – 18,5  € / 63,97 Lt

Iliustruotus gidus MODERNIZMAS, POSTMODERNIZMAS – 7 € / 24,17 Lt

Brad Finger „13 modernių dailininkų, kuriuos dera žinoti“

2014-09-10

 

Kaina -
8,5 € / 29,35 Lt

Pavartykite knygą čia.

Skirta vaikams nuo 8 metų ir visiems vyresniems.

Ši gausiai iliustruota knyga, pristatanti didžiausius pasaulio modernius dalininkus, yra puikus įvadas į moderniojo meno istoriją jauniesiems skaitytojams.

Trylika dailininkų – Pablas Pikasas, Marselis Diušanas, Markas Šagalas, Jozefas Boisas, Rojus Lichtensteinas ir kiti –  knygoje pristatomi vaikams patrauklia forma ir lengvu stiliumi. Kiekvienam dailininkui skirtuose puslapiuose rasite glaustą biografiją, dideles kokybiškas reprodukcijas ir žaismingus tekstus, kalbančius tiesiai jauniesiems skaitytojams.

plačiau...

Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė „Vilnius Sculpture Walks"

2014-09-05

 

Kaina - 10 €  / 34,53 Lt

Pavartykite knygą lietuvių kalba čia, o anglų kalba štai čia.

„Vilniaus skulptūrų kelias“ – tai knyga, kviečianti į neįprastą pasivaikščiojimą po Vilnių, apžiūrint skulptūras ir paminklus. Joje trumpai pristatomos net 109 Senamiestyje ir centre esančios skulptūros bei jų autoriai, pateikiamas toliau nuo centro esančių pavienių objektų ir skulptūrų parkų sąrašas. Kiekviena skulptūra ne tik mena savo istoriją, bet ir atskleidžia sociokultūrinio sostinės žemėlapio kaitą.

 

plačiau...

„Lietuvos tapyba. 1960-2013"

2014-05-09
Kaina -
26 € / 89,77 Lt

Pavartykite knygą čia.  Pavartykite anglišką knygą.

Albumas „Lietuvos tapyba. 1960-2013“ vietos bei užsienio skaitytojų patogumui išleistas atskiromis knygomis lietuvių ir anglų kalbomis.

Šiuo metu tai vienintelė knyga, apžvelgianti tokią plačią pastarojo penkiasdešimtmečio Lietuvos tapybos panoramą. Albume pristatoma Lietuvos tapybos raida nuo 1960-taisiais prasidėjusio  tapybos atgimimo iki šiandienos geriausių jaunųjų tapytojų kūrinių. Publikuojami 91 tapytojo 358 paveikslai iš Modernaus meno centro rinkinio.
plačiau...

Milda Ivanauskienė „Literatų gatvė"

2014-02-18


 

Kaina -
10 € / 34,53 Lt

Pavartykite knygą čia.

Jeigu Jūs nusipirkote „Literatų gatvę“ su defektu – supainioti leidinio puslapiai – labai prašome kreiptis į Modernaus meno centro (MMC) biurą - knygą pakeisime.

Kultūrinis gidas  „Literatų gatvė" siūlo turiningai pasivaikščioti po Vilnių ir jį atrasti – kitokį, asmenišką, mylimą, įkvepiantį, skirtingų istorijos laikotarpių veidais. Po tokį, kokį jį regėjo  ir jautė Literatų gatvės sienoje įamžinti literatai.
plačiau...

Florian Heine „13 didžiųjų meno išradimų, kuriuos dera žinoti“

2014-02-17

 

Kaina - 8
/ 27,62 Lt

Pavartykite knygą čia.Meno istorijos knyga 8-16 metų vaikams iš serijos „13, kuriuos dera žinoti“ supažindins vaikus ir vyresniuosius su meno istorija per didžiuosius meno išradimus. Išradimams ir mene tenka svarbus vaidmuo. Kartais tai būna naujas tapymo būdas, o kartais – idėja, davusi didelį postūmį. 13 didžiųjų išradimų žymi meno istorijos kelią nuo urvų piešinių iki veiksmo tapybos ir grafičių...
 
Žodynėlyje aiškinami kai kurie terminai, kurių jūs galbūt dar nežinote – kas yra Sidabro pieštukas arba  Delažo automobilis...Čia įtrauktos ir laiko juostos, rodančios įvykius pasaulyje bei Lietuvoje. Be to, rasite patarimų, pasiūlymų ir nuorodų, padėsiančių geriau susipažinti su temomis. Taip pat – kelis klausimėlius, į kuriuos knygos gale bus atsakyta.

plačiau...

Richard Appignanesi, Chris Garratt, Ziauddin Sardar ir Patrick Curry „Įvadas į postmodernizmą. Iliustruotas gidas“

2014-02-05

 

Kaina -
4 € / 13,81 Lt

Pavartykite knygą čia.

"Įvadas į POSTMODERNIZMĄ" skirtas žmonėms, pradedantiems domėtis kultūra, bandantiems suprasti, kokie reiškiniai, procesai vyksta šiuolaikiniame pasaulyje ir kaip juos aiškina šviesiausi epochos protai. Ji supažindins su mūsų laikmečio atradimais, kultūros veikėjais ir mąstytojais, paprastai ir prieinamai perteiks jų pagrindines mintis. Knygos dailininkas aiškinamus teiginius iliustruoja šmaikščiais piešiniais, ironiškai, tačiau atpažįstamai portretuota svarbiausius epochos veikėjus.
plačiau...

Chris Rodrigues ir Chris Garrat „Įvadas į modernizmą. Iliustruotas gidas“

2013-09-06

 


Kaina - 4 € / 13,81 Lt

Pavartykite knygą čia.

„Įvadas į Modernizmą“ supažindins su garsiausiais  modernumo epochos vardais – menininkais, mokslininkais, mąstytojais, jų idėjomis  bei atradimais. Visos teorijos pateikiamos labai aiškiai, prieinamai, be to tekstas iliustruojamas padedančiais prasmę geriau suprasti piešiniais. Knygos dailininkas šmaikščiai portretuota visus minimus modernizmo veikėjus, iliustruoja jų teorijas, kartais net ironiškai polemizuodamas su jų teiginiais.


plačiau...

[0-10]   [10-20]   [20-23]   
 
© mmc 2013 info@mmcentras.lt