Į pradžią
Į pradžią naujienos susitikimai galerija knygos nuorodos apie mus kontaktai
Ieškoti ieškoti  
Pradžia > knygos

Mūsų leidinius pigiausiai įsigysite Modernaus meno centro būstinėje - Literatų g. 8 Vilniuje, pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 12 iki 18 val., penktadieniais nuo 12 - 17 val. Nelaukite ir užeikite! Taip pat kviečiame pirkti internetu knygas atsiųsime paštu Jums patogiu adresu. Kaip pateikti užsakymą? 

MMC leidybinę veiklą, išleistas bei planuojamas išleisti knygas aptaria MMC vykdančioji direktorė Danguolė Butkienė, 38-49 min. (LRT, 2013-04-29).


Algimantas Julijonas Stankevičius-Stankus „Žaliasis sąsiuvinis" (2013 m. Knygos meno konkurso Metų premija)

2013-09-05

 

Kaina - 11,5 € / 39,7 Lt

Pavartykite knygą čia.

Knyga ir jos dailinikas Alfonsas Žvilius apdovanotas Metų premija 2013  Knygos meno konkurse.

Dailininko Algimanto Julijono Stankevičiaus-Stankaus (1933-2002) „Žaliasis sąsiuvinis" arba jo "vizualinis dienoraštis" dėl savo dokumentinės vertės yra unikalus sovietinio laiko palikimas, užpildantis to meto „folkloro" lentyną tokiais nekolekcionuojamais objektais kaip serijiniai bilietai į renginius, acto, mineralinio vandens arba nuodų parazitams etiketės, metaliniai kilkių ir šprotų dangteliai ir kt. Tačiau jis gali būti traktuojamas ir kaip vienas pirmųjų konceptalaus meno pavyzdžių Lietuvoje.
plačiau...

Alfonsas Andriuškevičius ir Jolanta Marcišauskytė-Jurašienė „Pro A. A. prizmę" (2013 m. Knygos meno konkurso diplomas)

2013-09-04

Kaina - 8,5 € / 29,35 Lt

Pavartykite knygą čia.


Knyga ir jos dailinikas Alfonsas Žvilius apdovanotas diplomu 2013  Knygos meno konkurse.

Prisiminimų knygoje garsiausias Lietuvos dailės kritikas, dėstytojas, poetas, eseistas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas Alfonsas Andriuškevičius dalinasi įspūdžiais apie Lietuvos dailės gyvenimą  nuo 1967 iki 1990 metų, tačiau chronologinės ribos ne sykį yra peržengiamos.

plačiau...

Sebastian Cichocki M.E.N.A.S.

2013-02-05

 

 

Kaina - 8 € / 27,62 Lt

Pavartykite knygą čia.

M.E.N.A.S.  pasakoja 8-16 metų vaikams apie šiuolaikinį meną. Tačiau knyga bus įdomi ir vyresniems skaitytojams, ypač tiems, kam šiuolaikinis menas atrodo sunkiai suprantamas.
 
Knygos autorius Sebastianas Cichockis yra Varšuvos šiuolaikinio meno muziejaus direktoriaus pavaduotojas. Knygai jis atrinko ir visiems suprantama kalba aprašė 51 garsiausią šiuolaikinio meno kūrinį. Šiuolaikinis menas dar niekada nebuvo taip paprastai ir suprantamai  pateikiamas. Autorius parodė, kad menas gali būti nepaprastas nuotykis, o menininkas – burtininkas, keičiantis tikrovę.
plačiau...

Raminta Jurėnaitė „Kostas Dereškevičius. Tapyba" (2012 m. Knygos meno konkurso diplomas)

2012-09-10


Kaina - 20 € / 69,06 Lt

Pavartykite knygą čia.

Kostas Dereškevičius (g. 1937) išryškėjo 8-tajame dešimtmetyje kartu su kitais garsiosios "Ketveriukės" nariais - Šalteniu, Kuru, Švėgžda. Vienas iš didžiausių Dereškevičiaus išskirtinumų - polinkis į popartinę stilistiką, kur ironija ir kičas pinasi su nuoširdžiu žavėjimusi visomis gyvenimo formomis. Kaip pastebėjo vokiečių meno kritikas Eckhartas Gillenas, jau vien dėl Dereškevičiaus būtų verta atrasti ir patyrinėti lietuvių dailę.
plačiau...

Angela Wenzel „13 paveikslų, kuriuos dera žinoti"

2012-09-09


Kaina - 7 € / 24,17 Lt

Pavartykite knygą čia.

13 paveikslų - tai pirmoji meno istorija 8-16 metų vaikms. Puiki knyga su 13 ir dar daugiau pačių žinomiausių dailininkų kūrinių reprodukcijų bus įdomi ir vyresniems, tik pradedantiems pažintį su meno pasauliu.
 
Skaitydami sužinosite, kuo ypatinga Leonardo da Vinčio tapybos technika ir kodėl taip sunku įminti Monos Lizos šypsenos paslaptį, į ką žvelgia gražioji Rafaelio Siksto madona bei ispanų baroko genijus Velaskesas, save pavaizdavęs garsiajame paveiksle „Meninos“.
plačiau...

Bjørn Sortland ir Hilde Kramer „Ką mena širdis"

2012-09-09

 

Kaina - 5,5 € / 18,99 Lt

Pavartykite knygą čia.

"Ką mena širdis" - tai norvegų rašytojo Sortlando pasakojimas apie mergaitės Leonardos susitikimą su Meksikos dailininke Frida Kalo, kuris pakeičia jos likimą. Čia susipina tikri faktai: tragiškas Fridos gyvenimas, dramatiška meilė tapytojui Diegui Riverai, nuolatos greta tykanti mirties grėsmė... ir išgalvota Leonardos istorija.
 
Knyga skirta 8-16 metų vaikams, tačiau rekomenduojame ją tėveliams skaityti garsiai savo vaikams ir kartu aptarti esminius gyvenimo klausimus. Susitikimas su gera, jaudinančia literatūra ir tikru menu palieka neišdildomą įspūdį ir turi dižiulią auklėjamąją vertę.
 
plačiau...

Aleksandra Mizielinska ir Daniel Mizielinski N.A.M.U.K.A.S.

2012-08-30


Kaina 5,5 € / 18,99 Lt

Pavartykite knygą čia.

Knyga skirta 6 - 12 metų vaikams, bet įdomi ir vyresniems kaip smagus ir labai informatyvus ekskursas į architektūros įdomybių pasaulį, kurio atradimai gali inspiruoti naujus gyvenimo pokyčius.

 

Knygoje pristatomi 35 patys keisčiausi pasaulio namai, kurie visi buvo iš tikrųjų pastatyti. Namas-lagaminas, namas-vikšras, namukas urve ir namukas medyje, namas-kiaušinis, namas-burė bei daugybė kitų. Visi šie namai vaizduojami pasaulio žemėlapyje, su humoru aprašomi juos sukūrę drąsūs architektai.

plačiau...

Ewa Solarz D.I.Z.A.I.N.A.S.

2012-07-30

 

 

Kaina - 5,5 € / 18,99 Lt

Pavartykite knygą čia.

Ar kada  pagalvojote, kas ir kodėl sukūrė kėdę, ant kurios kasdien sėdite? Dizainas -tai ryški ir nuotaikinga knyga 6-16 metų vaikams (bet bus įdomi ir jų tėvams), kurioje autoriai pasakoja daugybę juokingų ir intriguojančių istorijų iš dizaino pasaulio, o kartu per atskirų daiktų istorijas supažindina su visa dizaino istorija.

„Dizainas“ – tai knygelė, kuri skatina pasikliauti vaizduote ir kūrybiškai žiūrėti į kasdienę aplinką. Ji moko, kad daugelis žmonijai svarbių išradimų gimė visai atsitiktinai, ir tai padrąsina mėginti pasidaryti įvairių dalykų pačiam, panaudoti aplinkui esančias medžiagas, naujai perdirbti jau nebereikalingus daiktus - tereikia atverti duris fantazijai!
plačiau...

Popierinė lėlė su Fridos Kahlo stiliaus drabužiais

2012-07-11


 

Kaina - 1,50 € / 5,18 Lt. 

Perkant knygą „Ką mena širdis"- 0,50 € / 1,73 Lt.

Kai skaitysite Bjorno Sortlando ir Hildės Kramer knygą „Ką mena širdis" apie dailininkę Fridą Kalo (Frida Kahlo), pamatysite, kokia įdomi ir neįprasta jos apranga. Dailininkė mėgo tradicinius spalvingus Meksikos kostiumus. Ji visą gyvenimą rengėsi originaliai, ne taip kaip daugelis to meto moterų.


Žaislas skirtas 6-12 metų vaikams. Aprengti dailininkės Patricijos Jurkšaitytės sukurtą popierinę lėlę Fridos rūbais bus labai smagu. Kelis rūbelius ji jau turi, o kitus susikurkite patys!

Vieno muziejaus istorija. I dalis

2012-07-10

 

 

 

Kaina - 5,5 € /18,99 Lt

Pavartykite knygą čia.

Knygoje „Vieno muziejaus istorija. I dalis” pateikiami 2010–2011 m. vykusio Modernaus meno centro architektūrinės idėjos konkurso rezultatai ir publikuojami šešių konkurso finalistų darbai. Taip pat architektų, menotyrininkų straipsniai apie šiuolaikinio muziejaus bruožus ir funkcijas.

plačiau...

[0-10]   [10-20]   [20-23]   
 
© mmc 2013 info@mmcentras.lt